Вологі серветки 52 шт. Pampers Baby Sensitive
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1777
55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
- +380 (97) 996-62-91
- +380 (93) 996-62-91Александр
Складно собі уявити повсякденне життя сучасної людини без вологих серветок. Чого вони тільки не роблять - очищають, освіжають, дезінфікують, знімають макіяж, доглядають за ніжною шкірою малят.
Це далеко не повний перелік того, для чого їх можна використовувати.
Коли з’явилися
Перші вологі косметичні серветки, що з'явилися в 70-х роках 20-го сторіччя, були призначені для догляду за сідничками дітей. У наступному десятилітті, коли при виробництві серветок стали застосовувати бактерицидний розчин, до їхніх функцій додалася ще одна - антибактеріальна.
Виробники вологих серветок не залишили без уваги й жінок - перші серветки для зняття макіяжу з'явилися 10 років тому. Зараз у продажі є також серветки для інтимної гігієни, для догляду за комп'ютерною технікою, для автомобілістів і навіть серветки для свійських тварин.
З чого зроблені
Спочатку вологі серветки робили із целюлози. За своєю текстурою вони були схожі на звичайні паперові серветки - відрізнялися такою ж низькою міцністю та мали властивість швидко висихати. Поступово виробники стали переходити на синтетичні матеріали, завдяки чому значно підвищилася поглинальна властивість серветок.
Зараз як основу для виготовлення вологих серветок виробники застосовують такі матеріали, як спанбонд або спанлейс.
Більш якісним, приємним на дотик, і, відповідно, більш дорогим, є спанлейс. У його склад входять як натуральні, так і штучні волокна. В основному, його використовують для виробництва дитячих серветок і серветок для зняття макіяжу. Спанлейс відрізняється високим ступенем поглинання і повітропроникності. Спанлейс може розрізнятися за щільністю, як правило для дитячих серветок використовують 30 - 50 гр/кв.м.
Спанбонд – більш тонкий на дотик матеріал і коштує він дешевше. Його роблять з тонких термоскріплених волокон. Такий матеріал найчастіше зустрічається при виготовленні вологих серветок для рук, але зустрічається й у дитячому секторі - у більш дешевому сегменті.
Про спирти. Якщо на упаковці вологих серветок є напис «не містять спирту», а в їхньому складі зазначені різні спирти, хвилюватися не варто. Тут мається на увазі відсутність саме етилового спирту, що сушить шкіру. Бензоловий же спирт - це розчинник, котрий є основою багатьох ароматичних добавок і не шкодить шкірі.
Інформація для споживача
Упаковка вологих серветок має інформувати покупця про проходження товаром дерматологічного контролю, а для серветок, призначених для зняття макіяжу - ще й офтальмологічного. Також там мають бути відомості про сертифікацію продукту і його реєстрацію в Мінздраві.
Обов'язкова інформація - адреса виробника, дата виробництва, строк придатності. На упаковці імпортних вологих серветок також указується представник компанії-виробника в Україні і його координати. Також на упаковці має бути зазначена кількість серветок.
Види упаковки
Вологі серветки впаковуються декількома способами. М'який поліетиленовий пакет із клапаном на верхній частині. Клапан може бути у вигляді липкої смужки з прозорого або непрозорого поліетилену, а також пластиковий. Серветки в такій упаковці бувають від 10 штук до 100-120 штук у пачці.
Упаковку з маленькою кількістю серветок зручно брати на прогулянку з малям, на прийом до лікаря або просто використовувати їх поза будинком, коли немає під рукою води.
Інший вид упаковки - це пластикова банка або контейнер. Дуже часто для такого впакування існують змінні блоки вологих серветок, і коли серветки закінчаться, можна купити нові і вставити в контейнер. Кількість серветок, як правило, від 40 до 100 штук в упаковці.
При покупці вологих серветок звертайте увагу на зовнішній вигляд упаковки. Упаковка має бути герметично закрита, шви не повинні бути розірвані або якось ушкоджені. Якщо це м'яке впакування, то клапан має бути щільно приклеєним, щоб надійно захищати отвір. Липка частина такого клапана повинна бути без пухирців і мати широкі краї.
На упаковці повинна стояти захисна мембрана під кришкою, або банка має бути в термоусадковій плівці.
Строк придатності
Строк придатності визначає сам виробник, провівши відповідні тестування. Найчастіше строк придатності коливається від 18 до 30 місяців.
Оптимальний об'єм упаковки дитячих серветок варто вибирати самій мамі, який їй більше підходить і для яких цілей. Як правило, на вулиці практичніше та зручніше використовувати пачки серветок від 15 до 20 штук. Такі пачки компактні та поміщаються в будь-якій сумочці, не займаючи багато місця. Для використання вдома можна вибрати упаковки на 40 серветок і більше.
Але купувати відразу більш, ніж 100 штук не рекомендується: такі серветки дійсно можуть висохнути через часте відкривання упаковки.
Важливо розуміти, що швидкість висихання серветок залежить також і від правильного користування упаковкою. Після кожного використання, варто ретельно закривати клапан або кришку, про це виробник також повідомляє на упаковці.
Основні | |
---|---|
Виробник | Pampers |
Тип вологих серветок | Очищаючі універсальні |
Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
Вміст спирту | Ні |
Гіпоалергенний | Так |
Дія | Зволожуючу, Очищаючий, Освіжаюче |
Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
Кількість в упаковці | 52 шт. |
- Ціна: 55 ₴/пач