Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biomed |
| Ширина | 52 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 0.05 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Змазка | Звичайна |
| Світіння в темряві | Ні |
| Типи презервативів у блоці | |
| Типи презервативів у блоці | Контурні, Текстуровані, З ароматом сакури, Супертонкі, Суперміцні, Класичні |
- Ціна: 11 ₴/пач

